Facebook


LEGIONOWSKI. Marihuana i metaamfetamina w ręku policji

2019-01-11 11:28:09

Policjanci z Powiatu Legionowskiego w środową noc zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Do pierwszego zatrzymani doszło w Jadwisinie (gm. Serock), drugi mężczyzna został zatrzymany w Legionowie. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności

Podczas nocnego patrolu w Jadwisinie (gm. Serock) policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen. Mężczyzna na widok mundurowych zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. W trakcie wykonywania czynności służbowych policjanci znaleźli w samochodzie Rafała Ł. marihuanę.

Do kolejnego zatrzymani tej nocy doszło w Legionowie. Tu uwagę legionowskich funkcjonariuszy zwróciło zaparkowane Mitsubishi, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Podczas interwencji policjanci w pojeździe należącym do Tomasza K. znaleźli metaamfetaminę.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadanie środków odurzających. Teraz podejrzanymi zajmie się sąd. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. sdf odpowiedz

    marihuana??? nieee!!!! tylko nie to!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *