LEGIONOWSKI. Nadkom. Krzysztof Pijanowski będzie pełnił obowiązki komendanta

2022-02-09 12:50:49

Nadkom. Krzysztof Pijanowski

Była już Komendant Powiatowa Policji w Legionowie insp. Anna Jędrzejewska – Szpak awansowała na stanowisko Komendanta Centrum Szkolenia w Legionowie. Zanim odeszła z jednostki wręczyła nadkomisarzowi Krzysztofowi Pijanowskiemu rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie

Nadkom. Krzysztof Pijanowski służbę w Policji pełni od 20 sierpnia 1996 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Legionowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał na różnych stanowiskach w pionie kryminalnym i prewencji. Od 11 lutego 2019 roku zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie.

W poniedziałek, pełniący obowiązki Komendant Powiatowy Policji w Legionowie wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji- nadkomisarzowi Januszowi Sochockiemu.

Nadkom. Janusz Sochocki

Nadkom. Janusz Sochocki służbę w Policji pełni od 1994 roku i jak nadkom. Krzysztof Pijanowski, związany jest z Komendą Powiatową Policji w Legionowie. Od grudnia 2017 roku był Komendantem Komisariatu Policji w Wieliszewie.

We wtorek na stanowisko pełniącego obowiązki Komendanta Komisariatu w Wieliszewie, powołano nadkomisarza Marka Browalskiego, który dotychczas pełnił służbę jako Zastępca Komendanta w Jabłonnie.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *