LEGIONOWSKI. Napadł na sklep i usiłował zabić człowieka

2021-12-16 1:38:43

Komenda na Ochocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa w dniu 13 grudnia br. w sklepie przy ul. Posagu 7 Panien w Warszawie

Osobą podejrzaną o popełnienie tego czynu jest MARKUS MACHAŁOWSKI lat 28. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzną na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na Warszawskiej Ochocie.

Zdarzenie miało miejsce 13 grudnia bieżącego roku około godziny 11:30 w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Posagu 7 Panien 12 w Warszawie. MARKUS MACHAŁOWSKI zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem w plecy oraz rękę powodując rany kłute. Sprawca po zdarzeniu oddalił się pojazdem BMW model E46 sedan w kolorze szarym.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51 .

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

UWAGA!!!

Poszukiwany może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia .

podkom. Karol Cebula

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *