LEGIONOWSKI/ NOWODWORSKI. Zaginęła Marta Wiesława Borzyńska

2018-07-16 2:20:05

W środę 11 lipca wyszła z domu i nie wróciła Pani Marta (Wiesława) Borzyńska pochodząca z Wągrodna – gm. Nasielsk. W dniu 12.07.2018 roku do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mieszkanki miejscowości Wągrodno. Na miejsce natychmiast zadysponowano jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Nasielsk

Akcja poszukiwawcza Pani Marty trwa już tydzień. Pani Marta wyszła z domu bez dokumentów i telefonu i oddaliła się w nieznanym kierunku. Kobieta widziana była ostatni raz kilka dni temu w salonie fryzjerskim w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej.

– Pani z zakładu zeznała, że na 100 % w czwartek pojawiła się osoba poszukiwana i była rozkojarzona oraz wyglądała “nieświeżo” – czytamy na facebookowym profilu Ochotniczej Straży Pożarnej Jackowo.

Kobiety szukają jednostki OSP z terenu Nasielska i Jabłonny, policja oraz Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne. W czasie gdy jedna sekcja poszukiwała starszej kobiety przy użyciu psów i gps-ów, druga przeszukiwała okoliczne jeziora.

.Niestety w okolicznych zbiornikach wodnych oraz w przeszukanym terenie o powierzchni około 400 ha osoby zaginionej nie odnaleziono. Rodzina ściśle współpracuje ze służbami i cały czas ma nadzieję, że kobieta odnajdzie się.

Jeżeli ktoś widział Pan Martę lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z rodziną: 606 668 313 lub z komisariatem policji.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *