LEGIONOWSKI/NOWODWORSKI. Zamordował siostrę, poćwiartował jej ciało i utopił?

2021-11-11 5:54:59

Przebywający na terenie Polski Amerykanin miał zamordować swoją siostrę. Zwłoki kobiety miał poćwiartować, spakować do walizki i utopić. Teraz polskie służby we współpracy z FBI szukają ciała kobiety na dnie Narwi

Jak donoszą media po blisko 2 latach amerykańskim służbom udało się rozwikłać sprawę zaginięcia przybywającej w Polsce Amerykanki. Odpowiedzialnym za zabójstwo kobiety okazał się być podobno członek rodziny. Po zabójstwie miał poćwiartować ciało, a następnie umieścić je w walizce i wrzucił do Narwi.

Zwłoki zatopione w Twierdzy

Zgodnie z doniesieniami do zatopienia walizki ze zwłokami miało dojść na wysokości Twierdzy Modlin. W związku z tym podobno w połowie wakacji w Modlinie pojawili się przedstawiciele FBI (Federalne Biuro Śledcze) oraz Ambasady USA. Niestety pomimo szeroko zakrojonych poszukiwań ciała nie udało się odnaleźć. W związku z czym amerykańcy agenci wrócili do kraju.

Wędkarz wyłowił walizkę

Światełko do rozwikłania sprawy pojawiło się w ub. tygodniu. Wtedy też podobno jeden z wędkarzy miał wyłowić z rzeki walizkę. Jednak przerażony zawartością walizki wrzucił ją ponownie do rzeki. Teraz legionowskie oraz nowodworskie służby po raz kolejny we współpracy z agentami federalnymi oraz pracownikami ambasady od kilku dni przeczesują dno Narwi.

Ściśle tajne

Całej sprawie smaku dodaje fakt, że nikt oficjalnie nie chce wypowiadać się w temacie zbrodni, zaś przybyli do Polski funkcjonariusze FBI chcą po odnalezieniu zwłok od razu wrócić do Stanów. Z rozmowy Super Expressu z rzecznikiem Komendy Stołecznej Policji wynika, że policja nie będzie komentować sprawy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *