LEGIONOWSKI. Ośmiu poszukiwanych zatrzymanych… Dobra passa policji?

2021-12-30 2:52:58

Legionowscy policjanci poinformowali na swoich stronach o zatrzymaniu ośmiu poszukiwanych w ciągu ostatnich dwóch dni

O zatrzymaniu pierwszych trzech poszukiwanych poinformowano w środę (29 grudnia) wtedy też w ręce policji na terenie Warszawy wpadł 39-letni mieszkaniec Legionowa, ukrywający się w jednym z hosteli. Zgodnie z wydanym listem gończym najbliższe 30 dni spędzi w areszcie.
Drugi poszukiwany został zatrzymany przez stołecznych policjantów i doprowadzony do komendy w Legionowie. Tym razem poszukiwanym okazał się 45-latek, który miał do odbycia karę 27 dni pozbawienia wolności.
Trzecim poszukiwanym okazał się 70-latek. Mężczyzna decyzją sądu trafi na rok do aresztu.
W czwartek (30 grudnia) policja poinformowała o kolejnych pięciu zatrzymaniach. Kolejnych dwóch podejrzanych zatrzymano w Serocku. . 48 i 35-latek poszukiwani byli na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Starszy został zatrzymany został w miejscu zamieszkania, zaś młodszy w okolicy jednego ze sklepów. Ten pierwszy spędzi w areszcie 4 miesiące, drugi 8 miesięcy.
Kolejne zatrzymanie miało miejsce w Warszawie przez policjantów z Jabłonny, którzy po kilkugodzinnej obserwacji doprowadzili do zatrzymania mężczyzny uchylającego się od alimentacji.
Kolejnym zatrzymanym również za uchylanie się od płacenia alimentów policjanci namierzyli w Legionowie. Mężczyzna spędzi 13 miesięcy w areszcie.
Ostatni z podejrzanych został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Sąd Rejonowy skazał go na 5 miesięcy aresztu. Wszyscy zatrzymani trafili już do jednostek penitencjarnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *