Facebook


LEGIONOWSKI. Polityka regionalna w UE

2018-09-13 1:43:12

 

Podczas wyjazdu do Brukseli nasi przedstawiciele, czyli czytelniczka Beata i jeden z naszych redaktorów mieli możliwość poznać zagadnienia związane z polityką regionalną

Maria Galewska, która prowadziła wykład na temat polityki regionalnej, wykazała iż w latach 2014-2020 Polska otrzyma jedną piątą z puli pieniędzy, która zarezerwowana jest dla wszystkich beneficjentów. Ponadto Pani Maria zaznaczyła, że w planowanym budżecie na lata 2021-2027 Polska nadal będzie beneficjentem największych środków wynikających z polityki spójności.

Organizatorem wyjazdu studyjnego jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu “InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *