LEGIONOWSKI. Poszukiwani listem gończym wpadli w ręce policji

2016-09-02 7:24:00

W środę 31 sierpnia policjanci na terenie powiatu legionowskiego zatrzymali dwie osoby poszukiwane listem gończym, tj. 21-letniego Krystiana T. i 35-letniego Grzegorza P. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyźni trafią do aresztu śledczego.

21-letni Krystian T. od pewnego czasu był poszukiwany za kradzieże. Z uwagi, iż mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości sąd w Legionowie wydał za nim list gończy oraz dwa nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Intensywna praca operacyjna legionowskich „poszukiwaczy” doprowadziła do zatrzymania mężczyzny.

21-latek wpadł w przygotowaną przez policjantów zasadzkę pod jednym z sklepów. Zgodnie z dyspozycją sądu poszukiwany trafi do aresztu na warszawską Białołękę, gdzie odbędzie zasądzoną łącznie karę 2 lat pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce wieliszewskich patrolowców podczas kontroli drogowej. Po wylegitymowaniu okazało się, iż Grzegorz P. jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez legionowski sąd za wielokrotne kradzieże z włamaniem. 35-latek „za kratkami” spędzi zasądzaną wcześniej karę 2 lat ograniczenia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *