LEGIONOWSKI. Szczeniaki pilnie poszukują domu

2017-09-16 9:10:12

Nasza czytelniczka napisała do nas wiadomość w sprawie znalezionych w lesie szczeniaków w lesie za Nasielskiem. Pieski zostały znalezione w czwartek (7.09) znajdują się teraz pod opieką naszej czytelniczki, u której mogą zostać tylko do jutra (niedziela, 17 września) stąd też prośba o udostępnianie. 

Poszukiwane są domy tymczasowe lub stałe dla aż 4 szczeniaków (trzy psy i jedna sunia) Zdjęcia szczeniaków prezentujemy poniżej.

 

 

Maluchy, to rasowe kundelki – urodzone przez bezdomną nieufną suczkę, którą staramy się odłowić na sterylizację. Spodziewamy się, że będą średniej wielkości psami – mama waży około 15 kg – jak to zwykle bywa, nie możemy jednak nic w tym względzie zagwarantować.
Obecnie psiaki przebywają w awaryjnym domu tymczasowym, są już po pierwszym odrobaczeniu, kolejne zabiegi przed nimi. Jedzą samodzielnie, domagają się kontaktu z człowiekiem, chociaż zaraz po znalezieniu reagowały strachem. Teraz już człowiek kojarzy się dobrze – daje chrupki i wodę, sprząta produkt końcowy i co najważniejsze – gmyra po brzuszkach i daje sobie podskubywać kokardki na kapciach

 

 

Kontakt 517 011 603

Obowiązuje ankieta przedadopcyjna
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *