LEGIONOWSKI. “Szkoła Demokracji” certyfikat dla SP nr 35 im. Noblistów Polskich

2018-07-02 5:37:53

 

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich należącą do Społecznego Towarzystwa Oświatowego jest jedyną niepubliczną placówką w powiecie legionowskim mogącą pochwalić się Certyfikatem “Szkoły Demokracji”

Sukces w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej to wieloetapowy, zbiorowy, roczny wysiłek całej społeczności szkolnej. Opiekun Samorządu Uczniowskiego Małgorzata Mirkowska-Grabowska współpracowała z koordynatorami programu, co zaowocowało wizytą przedstawicieli CEO w naszej szkole.  Niewątpliwym wyróżnieniem dla naszych działań w programie “Szkoła Demokracji” był zaproszenie naszego zespołu do udziału w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Samorząd Uczniowski miał tam okazję zaprezentować projekt związany z identyfikację wizualną i budowaniem marki SU . Na pytanie co nam dała realizacja projektu uczniowie zgodnie odpowiadają, że przede wszystkim pokazała, że Samorząd ma pomysły i moc do ich realizacji. Mamy nadzieję, że duch społecznej aktywności, samorządności uczniowskiej i praktycznej edukacji obywatelskiej zawitał u Noblistów na dobre.

Małgorzata Mirkowska – Grabowska
Opiekun SU w SSP nr 35 STO

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *