LEGIONOWSKI. Turnieju Tymbark – Z Podwórka na Stadion

2019-12-16 6:42:46

W czwartek 12 grudnia 2019 roku na boisku w Łajskach (pod balonem) odbył się II etap rozgrywek powiatowego Turnieju Tymbark – Z Podwórka na Stadion w kat. U12 (rocznik 2008/2009)

Cała śmietanka futbolu powiatu legionowskiego stawiła się na boisku Łajskach, aby walczyć o mistrzostwo powiatu. Turniej podzielony na II grupy – GR. A :Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Jabłonnie,AP 11, Wola Kiełpińska oraz GR. B : Sokół Serock, Gigant Smile oraz SP Izabelin
W pierwszym meczu grupie przegraliśmy mecz 4:1 z Wolą Kiełpińską(Legionovia) w drugim meczu o awans 4:1 pokonaliśmy drużynę AP 11 . W półfinale trafiliśmy na SP Izabelin wygrywając 6:1 .
Finał to istne piłkarskie szachy – po raz drugi spotkaliśmy się z naszym pogromcą – drużyną Woli Kiełpińskiej (Legionovia).
Mądra, odważna, zdecydowana, konsekwentna, cierpliwa gra i chcący rewanżu zawodnicy dali z siebie wszystko i wygrali zasłużenie 2:1.
Jedziemy na finały wojewódzkie do Miętne 🙂 !!! 
Warto dodać, że drugi raz z rzędu młodzi piłkarze z SP Jabłonna będą reprezentować powiat legionowski w tym silnie obsadzonym turnieju, którego finał odbędzie się na Stadionie Narodowym. Rok temu była to kat. U10 . Sukces tym większy, że kilku zawodników grało rok temu w niższej kategorii wiekowej.
Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Filip Kmiołek 09, Dawid Mazurkiewicz 08, Kacper Grabowski 10, Paweł Wierzbowski 09, Wiktor Kieszek 08, Franciszek Werder 09, Szymon Brzózy 08, Jakub Izdebski 09, Igor Pietrzak 09, Maciej Stasyk 08, Nikodem Grendziński 09.
Podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego z SP Jabłonna, Rodziców, trenerów klubowych i wszystkich kibicujących nam osób .
Ku chwale legionowskiego futbolu – mam nadzieję, że będziecie nam kibicować
Przygotował nauczyciel wychowania fizycznego SP Jabłonna – Piotr Bachurski

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *