LEGIONOWSKI. Weekend promocji w Galerii Północnej

2017-09-29 1:58:02

Impreza powitalna Galerii Północnej to wyjątkowa okazja do zabawy wraz z całą rodziną. W piątek, 29 września wielbiciele kuchni w gwiazdorskim wydaniu będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniach z kulinarnymi mistrzami

Atrakcje dostępne są w dwóch miejscach – na scenie głównej ustawionej od strony Traktu Nadwiślańskiego i na małej scenie zlokalizowanej w pobliżu rzeźby Oskara Zięty. Zabawa startuje już o godzinie 14.00.

Harmonogram atrakcji 29 września:
13.00 Warsztaty teatralne dla dzieci – poziom +1
14.00 Gotowanie z Magdą Gessler
14.15 Gotowanie z Damianem Kordasem – mała scena
14.45 Gotowanie z Mateuszem Gesslerem
15.00 Warsztaty teatralne dla dzieci – poziom +1
15.30 Sesja autografów z Magdą Gessler
15.30 Pokaz kulinarny – mała scena
16.00 Gotowanie z Magdą Gessler
16.30 Gotowanie z Damianem Kordasem
16.30 Pokaz kulinarny Mateusza Gesslera – mała scena
17.00 Sesja autografów: Damian Kordas, Natalia Paździor, Kuba Tomaszczyk
17.00 Teatr Barnaby – poziom +1
17.30 Gotowanie z Mateuszem Gesslerem
18.00 Sesja autografów z Mateuszem Gesslerem
18.30 Pokaz kulinarny – mała scena
20.00 Koncert Margaret

Wspólne gotowanie w Galerii Północnej to niezwykła okazja do spotkania w jednym miejscu wielu znanych i lubianych gwiazd. Kulinarną imprezę pod hasłem „Smaczne gotowanie” rozpocznie Magda Gessler, ceniona restauratorka znana m.in. z polskiej edycji teleturnieju MasterChef i autorskiego programu Kuchenne Rewolucje. Następnie swoje autorskie menu zaprezentuje Mateusz Gessler, juror polskiej edycji programu MasterChef Junior i właściciel znanych warszawskich restauracji. Ostatnią kulinarną gwiazdą będzie Damian Kordas, zwycięzca IV edycji programu MasterChef, który wspólnie z najlepszymi dziecięcymi kucharzami znanymi z programu MasterChef Junior – Natalią Paździor i Kubą Tomaszczykiem, poprowadzi kulinarne warsztaty dla całej rodziny. Będzie czas na spróbowanie pyszności przygotowanych przez gości, autografy oraz pamiątkowe zdjęcia. Równolegle z atrakcjami na scenie głównej Galeria Północna zaprasza dzieci na warsztaty teatralne i spektakl Teatru Barnaby. Na finał pierwszego dnia imprezy o godzinie 20.00 przed gośćmi wystąpi Margaret.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *