LEGIONOWSKI. Wirtualny Rynek Powiatu Legionowskiego

2020-04-14 8:57:21

Wirtualny Rynek Powiatu Legionowskiego to miejsce, gdzie lokalni wytwórcy i usługodawcy mogą bezpłatnie zaprezentować mieszkańcom swoją ofertę. Pomagamy przedsiębiorcom dotrzeć do klientów. Zapraszamy do nas

Epidemia koronawirusa jest boleśnie odczuwalna przez przedsiębiorców na całym świecie. Także w Polsce usługodawcy, rolnicy i osoby prowadzące własną działalność z dnia na dzień stracili możliwość świadczenia swoich usług i zbytu towarów, tracąc dochody. Wprowadzone ograniczenia są niezbędne, aby zahamować rozprzestrzenianie się epidemii, jednak uniemożliwiają wielu przedsiębiorcom normalne funkcjonowanie, a ich klientów pozbawiają swobodnego dostępu do części usług i towarów. Na szczęście, respektując obowiązujące zakazy, można nadal zaopatrzyć się w świeże, lokalne produkty lub skorzystać z niektórych usług. Dlatego stworzyliśmy to miejsce, aby ułatwić wzajemny kontakt lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców naszego powiatu.

Każdy, kto chce zgłosić swoją ofertę, może przesłać ją:
– mailowo na adres promocja@powiat-legionowski.pl
– za pośrednictwem Facebook’a jako wiadomość do strony Powiat Legionowski.

W wiadomości prosimy podać co Państwo oferujecie, kontakt, sposoby skorzystania z oferty (np: dowóz lub odbiór z określonego miejsca), cennik towarów/usług (jeśli jest), można też załączyć zdjęcie/grafikę oraz podać dodatkowe dane jak np: adres e-mail, adres strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *