LEGIONOWSKI. Witold Domaszewicz przeszedł na emeryturę

2020-10-09 8:54:22

We wtorek  Zarząd Powiatu podziękował przechodzącemu na emeryturę Witoldowi Domaszewiczowi za wieloletnią pracę na rzecz upowszechniania sportu oraz za zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej

Pracę społeczną na rzecz sportu szkolnego Witold Domaszewicz rozpoczął we wrześniu 1980r. Był wiceprzewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie, pełnił także funkcję Prezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie. Od lutego 2019 roku był koordynatorem zawodów międzypowiatowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Za swoją pracę wielokrotnie otrzymywał podziękowania od władz samorządowych miasta i powiatu, Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza, Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Ministra Edukacji i Sportu oraz Ministra Sportu. Był prezesem MUKS Piaski Legionowo (w latach 2006-2012) oraz pomysłodawcą i założycielem sekcji piłki ręcznej mężczyzn w Legionowie.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

 

 

Komentarze

1 komentarz

  1. AGNIESZKA odpowiedz

    A ile dzieci zaraził grą w tenisa ziemnego? Organizował super obozy tenisowe. Solidną pracą zapracował na tę emeryturę. Wszystkiego najlepszego Panie Waldemarze !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *