Facebook


LEGIONOWSKI. Wstąp w szeregi policji – film promujący służbę w Policji

2017-10-16 9:33:23

 

Skierowany do uczniów klasy maturalnej filmy ma na celu zachęcić młodzież do wstępowania w szeregi Policji. Prócz filmu, stołeczna policja przygotowała broszurę dla ochotników, zainteresowanych służbą w policji. 

Na ten moment pierwsze spotkania obyły się w jednej szkole na terenie Warszawy, Pomiechówka i Brwinowa.
W folderze zainteresowani znajdą najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji będą zawarte również informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej.

W opracowanej broszurze młodzi ludzie mogą znaleźć także porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Natomiast czynni policjanci i policjantki zachęcają niezdecydowanych do podjęcia wyzwania, jakim jest służba w Policji.

W Komendzie Stołecznej Policji powstał również film promujący służbę w Policji, za montaż którego odpowiadał Tomasz Pyrak. Był on jednocześnie autorem zdjęć wykonanych wspólnie z Aleksandrem Pietrzakiem, Mateuszem Pastewką i Łukaszem Suchockim.

Podobne spotkania odbędą się również w Komendzie Stołecznej Policji i będą miały otwarty charakter. Będą mogli uczestniczyć w nich wszyscy zainteresowani. Ponadto policjanci będą zachęcać do wstępowania do Policji studentów warszawskich uczelni.

Poniżej zamieszczamy link do filmu na stronach KPP Legionowo:

http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/43846,Powstal-film-promujacy-sluzbe-w-Komendzie-Stolecznej-Policji.html

 

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *