LEGIONOWSKI. Zabezpieczono nielegalne automaty

2020-02-19 6:38:02

Policjanci z Legionowa, we współpracy z Mazowieckim Urzędem Celno-Skarbowym po raz kolejny zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Właścicielowi grozi teraz wysoka kara grzywny, kara pozbawienia wolności do 3 lat, albo obie kary łącznie

Tym razem policjanci mieli podejrzenia, że w jednym z lokali na terenie Legionowa może odbywać się nielegalny hazard na automatach do gier. Podczas wspólnych działań z  funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego weszli do wytypowanego obiektu. Wewnątrz zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych. Zabezpieczone przedmioty zostały przekazane celnikom, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie. Warto przypomnieć, że za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne, tj. 100 tys. zł od jednego automatu. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa. Dodatkowo za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia grozi odpowiedzialność karna – wysoka kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie.

Komentarze

2 komentarze

  1. Jak to możliwe odpowiedz

    Na osiedlu Piaski przy stacji PKP w żółtym blaszaku po sklepie Scorpio adres Zegrzyńska 89a (drzwi się otwierają po naciśnięciu dzwonka) od lat odbywa się nielegalny hazard na automatach. Wszyscy wiedzą i policja nic z tym nie robi.

    1. Pokerzysta odpowiedz

      Nie dość że nic nie robi to współpracuje z właścicielami dając im cynki o możliwym nalocie. Ręka rękę myje a kasa leci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *