LEGIONOWSKI. Zaćmienie księżyca na dachu Galerii

2018-07-26 7:55:34

Już w najbliższy piątek (27.07) o godz. 20.30 będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń astronomicznych w tym roku. W związku z tym, z myślą o miłośnikach astronomii i romantykach kochających patrzeć w niebo w celu obserwowania gwiazd Galeria Północna przygotowała wyjątkową niespodziankę w postaci wspólnego obserwowania zaćmienia księżyca z najwyżej położonego ogrodu – położonego na dachu galerii

Co czeka na uczestników wyjątkowego wieczoru? W zależności od szerokości geograficznej zaćmienie rozpocznie się już od godziny 19.14, nad centralną Polską widoczne będzie około 20.30. Kiedy Księżyc wejdzie w cień Ziemi, pojawi się okrągły cień planety, a w momencie całkowitego zaćmienia Księżyc zrobi się krwawoczerwony. Z myślą obserwatorach nocnego nieba w godzinach 20.30-21.30 na stoisku firmy CEWE zlokalizowanym w amfiteatrze na dachu Galerii Północnej ustawiony zostanie sprzęt, który umożliwi dokładne obejrzenie tego wyjątkowego zjawiska. Niecodzienny wieczór będzie można także uwiecznić na wspólnym zdjęciu w fotokiosku CEWE.

Po astronomicznych atrakcjach przyjdzie czas na wspólną zabawę. Przy sprzyjającej pogodzie w godzinach 21.00-22.00 Galeria Północna zaprasza na modne silent disco pod gołym niebem. Niezwykła dyskoteka umożliwia każdemu uczestnikowi wybranie muzyki, przy której chce się bawić. Wystarczy założyć specjalne słuchawki i wśród propozycji granych na żywo przez DJa ustawić swój ulubiony kawałek. Silent disco podbija parkiety na całym świecie – cicha dyskoteka umożliwia zabawę do rana bez naruszania ciszy nocnej i wstawiania na próbę cierpliwości sąsiadów.

Już w piątek w Galerii Północnej każdy będzie mógł sam sprawdzić, jak bawią się uczestnicy najmodniejszych imprez świata!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *