LEGIONOWSKI. ZAGINĄŁ Leszek Ruciński

2019-10-07 3:37:31

Mężczyzna 7 października 2019 roku ok. godz. 6.00 wyszedł z domu w Legionowie i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 61-latka prezentowanego na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ul. Jagiellońskiej 26B, tel. (22) 604-82-13 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą poszukiwania 61-letniego LESZKA RUCIŃSKIEGO.

Mężczyzna ma ok. 175 cm wzrostu, krepa budowę ciała, włosy krótkie koloru czarnego z lekką siwizną, widoczna łysina czołowa.

W dniu zaginięcia 61-latek ubrany był w kurtkę długości ¾, koloru szarego z kremowym kołnierzem z tzw. „miśkiem”, spodnie dresowe w kolorze granatowym oraz obuwie typu klapki, również w koloru granatowego.

Leszek Ruciński cierpi na zaniki pamięci.

Zaginiony w poniedziałek, 7 października br. ok. godz. 6.00 wyszedł z domu w Legionowie. Do chwili obecnej 61-latek nie wrócił, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Jagiellońskiej, tel. (22) 603-48-213 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *