Facebook


LEGIONOWSKI. Zaginęła Monika Kujan

2018-04-04 2:48:28

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą sprawę poszukiwawczą za zaginioną Moniką Kujan, która 3 kwietnia bieżącego roku, w godzinach porannych, wyszła ze swojego miejsca zamieszkania w Legionowie w nieznanym kierunku i jej obecne miejsce pobytu nie jest znane. Rodzina zgłosiła zaginięcie. Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej o kontakt z Policją.
Monika Alicja Kujan

ur. 01.05.1991 w Warszawie, zam. Legionowo, ul. Zegrzyńska

Wymieniona w dniu 3 kwietnia 2018 roku w godzinach porannych wyszła ze swojego miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i od tej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Rodzina zgłosiła zaginięcie w dniu 03.04.2018 roku.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu Moniki Kujan lub posiadać informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej.

Można dzwonić na numery: 22 774-27-77 do oficera dyżurnego KPP w Legionowie, lub alarmowe nr 112 i 997. Można także osobiście zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Tekst i zdjęcie: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *