LEGIONOWSKI. Zatrzymani trafili za kraty

2018-07-11 3:15:57

W ręce policjantów z Serocka i Legionowa wpadli dwaj poszukiwani mężczyźni, za którymi Sąd wydał nakazy doprowadzenia do aresztu

Wczoraj, tuż przed godziną 9, kryminalni z komisariatu w Serocku sprawdzali jedną z nieruchomości w mieście. Mógł tam przebywać poszukiwany, skazany przez sąd mężczyzna. Policjanci podczas kontroli posesji zatrzymali 33-letniego Pawła S. Funkcjonariusze potwierdzili, że mężczyzna był skazany sądownie za przestępstwo przeciwko zdrowiu na karę czterech miesięcy pozbawienia wolności i sąd wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego.

O skuteczności – tym razem legionowskich policjantów – przekonał się wczoraj jeszcze jeden poszukiwany. Tuż przed godziną 20 kryminalni sprawdzali informacje o mającym przebywać w Legionowie Arturze K. 46-latek był poszukiwanym przez komendę w Pułtusku. Sąd Rejonowy w Pułtusku wydał wobec niego nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Policjanci skontrolowali jedno z mieszkań na terenie Legionowa i potwierdzili, że mieszkający tam mężczyzna to poszukiwany 46-letni Artur K. Mężczyzna był skazany za paserstwo. Sąd zdecydował, że Artur K. ma odbyć karę zastępczą 20 dni pozbawienia wolności za grzywnę w wysokości 900 zł, której nie zapłacił. Policjanci zatrzymali 46-latka.

Obaj zatrzymani trafili do jednego z warszawskich zakładów karnych.

 

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *