LEGIONOWSKI. Zmiana w rozkładzie jazdy linii nr 7 P od 15 maja

2023-05-12 8:46:12

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w Wieliszewie na drodze wojewódzkiej nr 631, na czas robót tj. od dnia 15 maja 2023 roku zmianie ulegnie rozkład jazdy bezpłatnej, powiatowej linii autobusowej nr 7 P

Wzorem roku poprzedniego, od ronda w Zegrzu autobus pojedzie prosto ul. Warszawską w kierunku Legionowa, następnie skręci w ul. Wczasową i dalej przez PKP Wieliszew, ulice Długą i Polną w Łajskach do ul. Kościelnej. Ulicą Kościelną autobus pojedzie do Urzędu Gminy Wieliszew, gdzie wykona zawrotkę i pojedzie ponownie ul. Kościelną i dalej według dotychczasowej trasy. Aby nie dublować zatrzymań w ciągu ulicy Kościelnej przystanki przy Szpitalu Onkologicznym, Podgórnej i Alei Solidarności będą obsługiwane po wykonaniu wspomnianej zawrotki (przebieg objazdu pokazuje załączona mapka).

Tymczasowy rozkład jazdy został dopasowany tak, aby pasażerowie minimalnie odczuli dyskomfort tymczasowych zmian. Przesunięcia kursów są kilkuminutowe, a żaden z przystanków z rozkładu jazdy nie zostanie pominięty.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *