LEGIONOWSKI. Zmiany organizacji ruchu na wszystkich liniach autobusowych – 7 P, 8 P oraz 10 P

2022-06-15 8:45:10

W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Kościelnej, Polnej i Al. Solidarności w Wieliszewie, od poniedziałku 20 czerwca 2022 r. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu

Ulicą Kościelną będzie odbywał się ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Wjazd w Al. Solidarności zostanie tymczasowo zamknięty.
W związku z powyższym przystanki autobusowe w ciągu Al. Solidarności będą tymczasowo nieczynne, a przystanek „Polna” na ul. Kościelnej zostanie przesunięty w kierunku ul. Modlińskiej. Autobusy dojadą do Urzędu Gminy Wieliszew poprzez ulicę Modlińską. Zmiany potrwają do końca sierpnia bieżącego roku.

Rozkłady jazdy nie ulegają zmianie, pominięty zostaje tymczasowo jedynie przystanek Solidarności 01 oraz Solidarności 02 w Wieliszewie.

Jednocześnie informujemy, że od 15 czerwca w związku z otwarciem przejazdu kolejowego w Wieliszewie na drodze wojewódzkiej nr 631, przywracamy poprzedni rozkład jazdy dla linii nr 7 P.

 

Rozkład jazdy linia 7P od 15 czerwca do 20 czerwca
Rozkład jazdy linia 7P z wyłączeniem przystanków Solidarności
Rozkład jazdy linia 8P z wyłączeniem przystanków Solidarności
Rozkład jazdy linia 10P z wyłączeniem przystanków Solidarności

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Nie pracować jako kierowcy ! To wystawianie się na strzał od policji i prokuratora : tylko czekają jak pająki w sieci na oskarżenie z art 174/177 oraz 174

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *