Małe i asymetryczne usta? Wymodeluj je w gabinecie medycyny estetycznej!

2018-12-29 7:12:47
Nie każda kobieta ma pełne i symetryczne usta. Na szczęście, naturze można pomóc. Warto udać się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej!

 

Nowoczesna medycyna estetyczna to szeroka gama specjalistycznych zabiegów, które pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. To procedury, które nie tylko poprawiają urodę, ale również pomagają w redukowaniu niedoskonałości będących przyczyną kompleksów.

W wielu gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać obecnie z zabiegów polegających na powiększaniu oraz modelowaniu kształtu ust. To sprawdzony wybór dla tych kobiet, które nie są zadowolone z ich wyglądu. Wystarczy tylko krótka i bezpieczna procedura, aby wyglądały jeszcze piękniej!

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabiegi takie jak modelowanie i powiększanie ust medycyna estetyczna prowadzi z wykorzystaniem specjalnych preparatów, które pozwalają na uzyskanie optymalnych rezultatów.

Stosuje się wtedy kwas hialuronowy, który jest składnikiem naturalnie występującym w ciele człowieka, dlatego też jest biozgodny i bezpieczny. Bazujące na nim preparaty mają szerokie zastosowanie – medycyna estetyczna stosuje je między innymi w niwelowaniu zmarszczek czy modelowaniu owalu twarzy. Kwas hialuronowy bardzo dobrze sprawdza się również przy zmianie kształtu i objętości ust.

Kwas hialuronowy wstrzyknięty w usta i okolice pozwala na ich wymodelowanie oraz nadanie im odpowiedniej wielkości. Dodatkowo, ze względu na swoje naturalne właściwości poprawia poziom nawilżenia ust i redukuje zmarszczki w tym obszarze.

Zabieg rekomendowany jest dla kobiet:

  • z małymi ustami
  • z ustami o małej objętości warg
  • z asymetrycznymi ustami
  • z przesuszonymi ustami
  • ze zmarszczkami wokół ust

Powiększanie i modelowanie ust – opis zabiegu

Zabieg taki jak powiększanie i modelowanie ust jest prowadzony w gabinetach medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Warto skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie i unikać ofert prywatnych – wtedy pojawia się bardzo wysokie ryzyko niepowodzenia zabiegu, które może zakończyć się oszpeceniem twarzy.

Pierwsza wizyta w gabinecie polega na konsultacji – lekarz medycyny estetycznej doradza pacjentce, jaka ilość i umiejscowienie preparatu z kwasem hialuronowym będą dla niej najlepsze, by uzyskać oczekiwane efekty.

Sam zabieg przeprowadzany jest z użyciem znieczulenia miejscowego, ponieważ czerwień warg jest bardzo wrażliwa. Dzięki temu wstrzyknięcie preparatu nie jest związane z żadnymi dolegliwościami bólowymi. Sam zabieg w zależności od jego zakresu trwa od 30 do 60 minut.

Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz obrzęki, które znikają po paru dniach. Dopiero wtedy można zobaczyć pełen efekt zabiegu.

Jakie są efekty zabiegu?

Rezultaty zabiegu powiększania i modelowania ust widoczne są praktycznie od zaraz – kwas hialuronowy od razu wypełnia usta i powoduje, że wyglądają jeszcze efektowniej. W efekcie u wielu kobiet znikają także kompleksy wynikające z niezadowolenia z wyglądu ust!

Warto jednak zaznaczyć, że medycyna estetyczna nie jest w tym przypadku w stanie zapewnić trwałych efektów. Kwas hialuronowy z czasem wchłania się do organizmu i jest z niego bezpiecznie odprowadzany. W rezultacie usta powracają do swojego poprzedniego kształtu i wielkości.

W zależności od indywidualnych predyspozycji efekt zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy. Potem zaczyna stopniowo zanikać. Zabieg można jednak powtarzać, dzięki czemu usta mogą stale mieć pożądany wygląd.

Ile kosztuje zabieg powiększania i modelowania ust?

Ceny zabiegu zależne są przede wszystkim od ilości wykorzystanego preparatu. Najczęściej rozpoczynają się od około 800 złotych.

Na zabiegi medycyny estetycznej polegające na modelowaniu i powiększaniu ust zaprasza Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów z Warszawy. To właśnie tutaj można skorzystać z szeregu zabiegów skoncentrowanych na pięknie i zdrowiu prowadzonych przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *