Mieszkanie bliżej Warszawy: bliźniaki na Wawrze już w sprzedaży!

2020-01-22 11:48:06
Spokojna, zielona lokalizacja i dobry dojazd do centrum miasta – takie połączenie jest możliwe, i do tego w Warszawie. Teraz wszyscy, którzy poszukują korzystnego lokum w stolicy mogą kupić energooszczędne domy w nowo budowanym osiedlu na Wawrze. Jakie korzyści niesie ze sobą taka inwestycja oraz jakie udogodnienia znajdziemy w tej modnej ostatnio okolicy?

 

Dlaczego warto wybrać dom?

Cisza, spokój, sąsiedztwo zieleni – to jedne z podstawowych zalet posiadania własnego domu. Na jego zakup decyduje się coraz więcej osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Zalet jest więcej, nic więc dziwnego, że tego typu inwestycje cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Prywatność

Brak uciążliwych sąsiadów z góry urządzających hałaśliwe imprezy oraz zbyt ciekawskich sąsiadek monitorujących wszystkich mieszkańców bloku – takich atrakcji nie doświadczymy będąc posiadaczami domu jednorodzinnego. Możemy za to liczyć na dużą swobodę i prywatność, a także ciszę pozwalającą na skuteczny odpoczynek. To jedne z głównych zalet wynikających z inwestycji we własny dom. Dlatego decydują się na niego osoby ceniące poczucie prywatności.

Przestrzeń

Żadne mieszkanie w bloku nie może równać się z domem otoczonym zielonym ogrodem. Jeśli dodatkowo znajduje się on w malowniczej, spokojnej okolicy, to mamy gwarancję udanego wypoczynku. Nie bez znaczenia są również możliwości aranżacyjne, jakie daje lokum tego typu. Domy są przestrzeniami szytymi na miarę, w których każdy z domowników ma szansę mieć własny pokój.

Możliwość wydzielenia garderoby oraz aranżacji przestronnej kuchni to dodatkowe atuty wpływające na komfort mieszkania w domu. Ważna jest także przestrzeń dookoła domu, którą możemy dowolnie komponować umieszczając w ogrodzie altanę, huśtawkę czy piaskownicę dla maluchów. Jeśli mamy zwierzaki, możemy wypuszczać je na zewnątrz, aby mogły się wybiegać. Własna przestrzeń w domu oraz wokół niego to ogromny komfort.

Zieleń

Kilka kwiatów w domu czy iglaków na balkonie to nie musi być maksimum, na jakie nas stać. Zakup własnego domu związany jest z przywilejem posiadania również sporego ogrodu, w którym możemy wydzielić przestrzeń do zabaw dla dzieci, a nawet fragment przeznaczony na uprawę warzyw. Własny ogród może być miejscem relaksu i rozrywki dla dorosłych, dzieci, a także zwierzaków.

Domy z rynku pierwotnego

Nowy dom ma znaczną przewagę nad budynkami używanymi. Obecne technologie oraz jakość materiałów gwarantują jakość przez wiele lat. Jest to jedna z kluczowych zalet zakupu domu na rynku pierwotnym.

Nowoczesne budynki wyposażane są ponadto w wiele rozwiązań technicznych podnoszących bezpieczeństwo oraz pozwalających na oszczędności w zużyciu energii.

Czujniki bezpieczeństwa, kolektory słoneczne, pompy ciepła czy centralny odkurzacz to tylko niektóre z wielu innowacyjnych technologii, jakie stosowane są we współczesnym budownictwie. Wiele osób docenia również możliwość samodzielnego decydowania o stylu wykończenia wnętrz, a także opcję reorganizacji przestrzeni wewnątrz budynku. Domy kupowane na rynku pierwotnym można więc w pełni dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, co jest ogromną zaletą pozwalającą na stworzenie dla siebie wymarzonej przestrzeni.

Perfekcyjna lokalizacja

Lokalizacja ma niebagatelne znaczenie, szczególnie w mieście, jakim jest Warszawa. Dobry dojazd do centrum to warunek konieczny dla większości osób mieszkających w stolicy. Dzielnicą, w której znajdziemy dużo zieleni, spokój, ale też z której sprawnie wyjedziemy jest Wawer. Jest to obecnie jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Warszawy będąca idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość natury, ale nie mogą pozwolić sobie na wyprowadzkę poza miasto. Wawer jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą Warszawy, posiada również niezbędne elementy infrastruktury.

W dzielnicy Wawer możemy obecnie kupić nowoczesne domy energooszczędne na osiedlu Rozmarynu oferowane przez uznanego na rynku dewelopera – HDK Invest. Osiedle Rozmarynu zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach. Domy powstały z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów oraz urządzeń. Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi wnętrz mamy gwarancję wygodnej aranżacji. Garaż oraz ogródek to dodatkowe atuty sprawiające, że Osiedle Rozmarynu na warszawskim Wawrze to idealna propozycja dla wielbicieli wygodny, spokoju oraz zieleni.

Wawer jest dzielnicą, w której znajdziemy centra handlowe, szkoły, przedszkola, a także placówki opieki zdrowotnej. Jednocześnie nie trafimy tu na charakterystyczny dla centrum miasta zgiełk. Dzielnicę charakteryzuje niska zabudowa, nie ma tu blokowisk ani skupisk osiedli, a ceny mieszkań oraz domów są teraz bardzo korzystne. Ze względu na spokój oraz dużą liczbę placów zabaw Wawer jest świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi, a także seniorów. Tereny zielone sprzyjają spacerom, joggingowi oraz jeździe na rowerze. Jest to więc perfekcyjna lokalizacja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć wśród zieleni.

Zdjęcie główne pochodzi z hdkinvest.pl i jest prawdziwym zdjęciem nowych domów na sprzedaż w warszawskiej dzielnicy Wawer

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *