NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKÓW. Aktywnie z flaszką?

2022-07-16 6:05:11

Na III Parceli, przy ul. Kolejowej niedaleko wejścia na perony stacji kolejowej, znajduje się miejska wiata na rowery. Widniej na niej napis: „Aktywne Legionowo”. Właśnie zdjęcia tej wiaty oraz jej otoczenia przysłała nam jedna z czytelniczek


Zdjęcia zostały podpisane – „To przecież wstyd dla Legionowa”. Można tam zobaczyć całą masę śmieci, powtykanych w przegródkę z pleksi, których nikt, według czytelniczki, nie sprząta od miesięcy.

Wkoło wiaty porozrzucane są śmieci i butelki po alkoholu. Pod samą zaś tablicą z napisem „Aktywne Legionowo” stoi butelka po wódce.

red

Komentarze

2 komentarze

  1. Daro odpowiedz

    Oj, nie czujecie chyba klimatu. Wiaty spełniły już swoje zadanie. Ktoś zarobił na ich montażu, ktoś się przy nich polanoswał, w “zaprzyjaźnionych” mediach ukazał się artykuł o “odpowiednim” wydźwięku
    Więc o wiaty jak i o wielu rzeczach robionych na pokaz nie trzeba już dbać, nie trzeba sprzątać, naprawiać

  2. pwn odpowiedz

    Wstyd to przynosi prokurator ( tfu) razem z policją (tfu). Ale spokojnie – właśnie rowerzyści po flaszcze to ich jeden z ulubiony targetów. Szybko podnosi statystyki wykrywalności przestępstw.. Bo liczy się sztuka, seryjny gwałciciel i nastolatek palący zielsko w krzakach daje +1 punkt. Szybko, łatwo i przyjemnie bez wysiłku. Jeszcze jakieś wątpliwości ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *