LEGIONOWO. Napad na salon jubilerski na Reymonta – przebieg zdarzenia

2018-08-08 12:02:12

 

Wczoraj (7.08) kilka minut przed godziną 13.00 doszło do włamania do jednego z salonów jubilerskich przy ul. Reymonta. Na miejscu interweniowała policja oraz firma ochroniarska

Z informacji jakie udało nam się ustalić wynika, że do salonu przy ul. Reymonta weszło dwóch uzbrojonych w broń palną i zamaskowanych mężczyzn, którzy sterroryzowali znajdujący się w salonie personel i dokonali kradzieży mienia. Jak podaje kom. Jarosław Florczak, policjanci na terenie całego powiatu prowadzą czynności mające doprowadzić do ujęcia sprawców. W na wielu drogach ustawiono blokady, ruch może być utrudniony.

Nieoficjalne relacje z miejsca zdarzenia

Do naszej redakcji docierają nieoficjalne informację od świadków zdarzenia. Z relacji tych wynika, że dwóch zamaskowanych mężczyzn wbiegło do salonu przy ul. Reymonta, gdzie przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną sterroryzowali obsługę.
Z relacji tych wynika, że przestępcy rozbili jedną gablotę z biżuterią i w wyniku pośpiechu rozrzucili część skradzionych łupów. Dopiero po kilku minutach na miejsce dotarła firma ochroniarska i policja.

Komentarze

2 komentarze

  1. B. odpowiedz

    Współczuje Pani która była za ladą stresu, a TiO braku ludzi umiejących sklecić pare zdań.

  2. Emil odpowiedz

    Jak to byli fachowcy – to już nich nie złapią. Ale jak początkujący amatorzy a zarazem z szemranego środowiska, to zaraz ich namierzą dzięki informatorom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *