Facebook


RYNIA. NIEPORĘT. Groził, że podpali siebie i żonę?

2018-04-06 6:40:47

Wczoraj (3.04) około godziny 18.00 lokalne media podały informacje o mężczyźnie, który polał benzyną swoją żonę oraz siebie i groził podpaleniem. Powodem zajścia miała być rodzinna kłótnia. Okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna tylko groził, że sam się podpali.

Z informacji do jakich dotarło TiO wynika, że faktyczne podobne zdarzenie miało miejsce. Jak podaje kom. Jarosław Florczak z legionowskiej komendy, policjanci otrzymali informację dotyczącą mężczyzny, który groził, że się podpali w Rynii (nad Zalewem Zegrzyńskim). W zdarzeniu prócz mężczyzny, uczestniczyła jego matka. Kobieta odebrała mężczyźnie kanister z łatwopalną substancją i wezwała policję. Po dotarciu funkcjonariuszy na miejsce, okazało się, że pijany mężczyzna oddalił się od miejsca zdarzenia. Wtedy policjanci przystąpili do poszukiwań, które zakończyły się odnalezieniem mężczyzny. Niedoszły podpalacz został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie mężczyzny znajdowało się ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pomieszczenia dla osób nietrzeźwych legionowskiej komendy. Po wytrzeźwieniu mężczyźnie zostanie udzielona pomoc psychologiczna i zostanie wypuszczony do domu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, rodzinie została założona niebieska karta. Ze względu na charakter zdarzenia policja nie chcę podawać więcej szczegółów dotyczących zdarzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *