NIEPORĘT. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne. Wypadek na Pogonowskiego

2021-06-04 2:02:55

 

W czwartek (4 czerwca) około godz. 11.30 przy ul. Pogonowskiego (DW631) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba pomimo reanimacji zmarła, dwie zostały przetransportowane do szpitala

Z relacji policji wynika, że około godz. 11.30 na ul. Pogonowskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Nowolipie doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło w chwili kiedy kierujący samochodem marki Ford jadąc w kierunku Marek próbował uniknąć zderzenia z łosiem, który wtargnął na jezdnie z prawej strony. Wtedy też kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z jadącym w kierunku Nieporętu Renalult. W zderzeniu udział brały 3 osoby. Z czego dwie zostały zakleszczone w jednym z pojazdów. Niestety pomimo reanimacji jeden mężczyzna zmarł. Pozostali dwaj mężczyźni zostali przetransportowani karetką i śmigłowcem do szpitala. Droga w obu kierunkach jest zablokowana. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *