NIEPORĘT. Policja organizuje debatę społeczną w Nieporęcie

2018-09-10 11:19:53

Tym razem policjanci organizują debatę społeczną dotycząca społeczności gminy Nieporęt. Spotkanie odbędzie się w piątek 14 września 2018 roku o godzinie 18:00 w urzędzie gminy w Nieporęcie przy placu wolności 1. Na spotkanie, którego przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli, zapraszają władze gminy Nieporęt, komendant powiatowy policji w Legionowie oraz komendant komisariatu policji w Nieporęcie

Debaty społeczne organizowane są przez legionowską komendę od 2012 roku. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin.  Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Nieporęt, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w gminie. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *