NIEPORĘT. Policyjny pościg za skuterem

2019-09-16 9:50:26

 

Policjanci zatrzymali w trakcie pościgu dwóch mężczyzn. Kierujący skuterem 40-latek był nietrzeźwy, zaś jego kompan 36-letni mężczyzna był poszukiwany przez policję listem gończym

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, około godz. 16.00 warszawska drogówka patrolująca Nieporęt zauważyła skuter, którym poruszało się dwóch mężczyzn. Zwrócili na nich uwagę z powodu tego, że pasażer nie posiadał kasku ochronnego.
Pomimo wydanych przez funkcjonariuszy sygnałów do zatrzymania pojazd przyśpieszył i ruszył ul. Dworcową w kierunku PKP. Skąd zjechał na wał. Tam z powodu braku możliwości ucieczki został zatrzymany. W międzyczasie 36-letni pasażer ratował się ucieczką, jeszcze w trakcie jazdy zeskoczył z pojazdu i zaczął uciekać.
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Jak się okazało 40-latek był pod wpływem alkoholu, zaś 36-latek był poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu. Po wytrzeźwieniu kierujący skuterem usłyszał zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. 36-latek zgodnie z decyzją sądu został doprowadzony do aresztu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *