NIEPORĘT. Śmiertelnie pobił i nie przyznaje się do winy

2020-11-15 5:29:13

W trakcie zakrapianego alkoholem spotkania doszło do pobicia 67-letniego mężczyzny. W wyniku obrażeń mężczyzna zmarł. Policja zatrzymała jedną osobę. Jest nim 48-letni mężczyzna, który nie przyznaje się do winy

Do zdarzenia doszło 20 października na os. Wojskowym w Białobrzegach. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć w trakcie sąsiedzkiej imprezy zakrapianej alkoholem wywiązała się awantura, w trakcie której pobity został 67-letni mężczyzna.

Zrobili diagnostykę i wypuścili do domu

Kilka godzin później pobitego mężczyznę znaleziono na klatce schodowej. Wezwano pogotowie, które przetransportowało go do szpitala. Tam po zrobieniu badań i przeprowadzeniu diagnostyki 67-latek został wypuszczony do domu. Gdzie po kilku dniach zmarł.

Po 7 dniach zmarł 

Z informacji otrzymanych z Prokuratury Rejonowej w Legionowie wynika, że pobity 67-latek 27 października zmarł. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że najprawdopodobniej przyczyną śmierci było pobicie, które miało miejsce kilka dni wcześniej. Zatrzymano jedną osobę, którą okazał się uczestniczący w feralnej imprezie 44-latek. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące i usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w wyniku, którego doszło do śmierci 67-latka. Zatrzymany nie przyznaje się do winy. Teraz prokuratura bada wszystkie wątki tej sprawy.

QK

Komentarze

1 komentarz

  1. Sąsiad odpowiedz

    Całe osiedle wie że skatował człowieka za to że stanął w obronie kobiety. Ukrywał się ale go dorwali. Oby dostał duży wyrok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *