NIEPORĘT. Śmiertelny wypadek na Zegrzyńskiej. Nie żyje 34-latek

2022-02-16 12:59:34

W poniedziałek (14 lutego) przy ul. Zegrzyńskiej w Nieporęcie doszło do śmiertelnego wypadku. Pomimo reanimacji kierowcy osobowej Skody nie udało się uratować

Jak relacjonowały służby, około godz. 20.00 na wysokości Dzikiej Plaży w Nieporęcie doszło do czołowego zderzenia osobowej Skody z osobowym BMW. W wyniku zderzenia Skoda dachowała i zatrzymała się na barierach energochłonnych.
Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierujący Skodą 34-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki BMW.

Już w pierwszych minutach od wypadku pomocy kierującemu Skodą próbowali udzielić inni kierowcy, niestety z uwagi na to, że auto dachowało można było jej udzielić dopiero po przybyciu strażaków.
Po postawieniu pojazdu na koła i użyciu sprzętu hydraulicznego przez strażaków pomoc próbował udzielić Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety było już za późno. Kierująca drugim pojazdem kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

Z uwagi, że w zniszczonej Skodzie znajdowały się dwa foteliki i istniała obawa, że autem mogły podróżować również dzieci. Na miejsce ściągnięto psa tropiącego. W trakcie poszukiwań, okazało się, że na szczęście żadne z dzieci nie podróżowało w tym czasie samochodem.

W tym samym czasie najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z dwoma poprzednimi autami następny samochód zjechał na pobocze i ściął latarnię. Kierowca pojazdu oddalił się z miejsca zdarzenia.
Następnego dnia (15 lutego) mężczyzna sam zgłosił się na policję. W chwili zgłoszenia był trzeźwy. Policja prowadzi odrębne śledztwo w tej sprawie, jednak jak zauważa mł. asp. Agata Halicka, być może zeznania mężczyzny pozwolą poznać przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *