NIEPORĘT. Spacerował środkiem jezdni, znieważył i próbował przekupić

2019-11-27 12:18:32

W sobotę (23 listopada) tuż przed północą policjanci z Nieporętu otrzymali informację o mężczyźnie, który spacerował środkiem jezdni. W związku, z zagrożeniem jakie mężczyzna stwarzał dla siebie oraz dla innych uczestników ruchu, na miejsce został wysłany patrol

W trakcie interwencji policjanci poprosili aby mężczyzna się wylegitymował. Wtedy też “spacerowicz” zaczął używać słów wulgarnych i wyzwisk w kierunku policji. W związku z tym policjanci zdecydowali o zatrzymaniu podejrzanego o czym go poinformowali. Wtedy mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania zaproponował policjantom łapówkę w wysokości 200 zł. W ten sposób popełnił dwa przestępstwa.
Policjanci zatrzymali 32-latka, który spędził noc w policyjnej celi. Zebrany materiał pozwolił na postawienie mu zarzutów: znieważenia policjantów oraz próby wręczenia łapówki. Zgodnie z decyzją prokuratury mężczyzna trafił pod dozór policyjny.

Komentarze

2 komentarze

  1. Misiek odpowiedz

    Majami… Czy to Ty…?

  2. Miejscowy odpowiedz

    Szkoda, że tego z Kałuszyna Policja nie ścigała za chodzenie środkiem drogi, stała się tragedia jego jak i kierowcy pojazdu, któremu wyszedł pod koła. Może warto byłoby aby Policjanci uświadomili sobie, że pobłażanie alkoholikom w końcu doprowadzi do tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *