NIEPORĘT. Stosował przemoc wobec rodziców

2021-09-07 3:23:06

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca gm. Nieporęt. Mężczyzna jest podejrzany o stosowanie przemocy wobec swoich rodziców

Z relacji policji wynika, że kilka dni temu zostali oni wezwani do jednego z domów, w którym dochodzi do stosowania przemocy. Na miejscu policjanci zastali 43-latka oraz jego rodziców. Pokrzywdzeni opowiedzieli funkcjonariuszom o tym, że podejrzany od kilku miesięcy będąc pod wpływem alkoholu znęca się nad nimi, ubliża im i grozi. Podejrzany został zatrzymany, badanie alkomatem wykazało blisko 2,6 promila alkoholu. W czasie kiedy mężczyzna trzeźwiał na komisariacie policjanci zbierali materiał dowodowy. Prokurator zastosował wobec 43-letniego mieszkańca gminy środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Musi on także opuścić zajmowany wspólnie z rodzicami lokal. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. Ника odpowiedz

    W srode (4 grudnia) policjanci z Serocka zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu funkcjonariusze zastali pijanego mezczyzne, jego zone i corke. Policjanci ustalili, ze byl on agresywny wobec swojej rodziny i stosowal przemoc fizyczna i psychiczna wobec najblizszych. 64-letni Mieszkaniec gminy Serock zostal zatrzymany i przewieziony na komisariat. Policjanci musieli poczekac az mezczyzna wytrzezwieje, poniewaz w jego organizmie bylo 2,5 promila alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *