NIEPORĘT. Utonął 24-latek. Wyskoczył z roweru wodnego
2021-07-19 12:42:45
W niedzielę (18 lipca) na Dzikiej Plaży w Nieporęcie doszło do kolejnego utonięcia w tym sezonie. Tym razem ofiarą żywiołu był 24-letni mężczyzna
Jak informowało Legionowskie WOPR, około godz. 18.30 otrzymali informację o mężczyźnie, który zaczął się topić na Dzikiej Plaży w Nieporęcie, około 40 metrów od brzegu i zniknął pod wodą.
Zgodnie z relacją świadków 24-latek pływał na rowerze wodnym i w pewnej chwili skoczył do wody najprawdopodobniej chcąc dopłynąć do brzegu.
Po dopłynięciu na miejsce, 4 ratowników zeszło pod wodę w celu odnalezienia 24-latka. W tym samym czasie na miejsce poszukiwań zostały skierowane kolejne jednostki oraz załoga karetki wodnej. Po niecałych 3 minutach mężczyzna został odnaleziony i przetransportowany na brzeg, gdzie ratownicy podjęli akcję reanimacyjną. Niestety pomimo blisko godzinnej resuscytacji mężczyzny nie udało się uratować.
To drugie utonięcie w tym sezonie na terenie Dzikiej Plaży.
fot. LWOPR Facebook