SEROCK. Nietrzeźwy z amfetaminą

2016-08-02 3:11:27

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku zatrzymali 31-letniego Zbigniewa W., który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 31-latek posiada przy sobie środki odurzające. Mężczyzna w przeszłości był już prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Teraz ponownie stanie przed sądem.

W miniony piątek 29 lipca o 1.00 w nocy policjanci z komisariatu w Serocku patrolujący Zegrze, na ul. Groszkowskiego zwrócili uwagę na mężczyznę kierującego peugeotem. Niepewny styl jazdy wskazywał, że kierujący może być nietrzeźwy. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli.

Podczas sprawdzania stanu trzeźwości, wyszło na jaw, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 31-letni Zbigniew W. mieszkaniec powiatu sochaczewskiego  w organizmie miał 0,7 promila alkoholu. Przy 31-latku policjanci ujawnili też działkę narkotyków-amfetaminy. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się mężczyzna już wcześniej skazany był przez sąd za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Kierowca peugeota nie miał też przy kontroli obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pojazdu.

Zbigniew W. usłyszał już zarzuty karne. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *