NOWY DWÓR MAZ. Atak zwyrodnialca. Napadł i zgwałcił 82-latkę

2021-02-17 7:46:23

W Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Stary) doszło
do makabrycznego wydarzenia. 21-latek najpierw włamał się do domu starszej kobiety, po czym skatował ją i zgwałcił. Kobieta w stanie ciężkim trafiła
do szpitala


Do zdarzenia doszło w środę (10 lutego br.) w ciągu dnia. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, 21-letni mężczyzna najprawdopodobniej z zamiarem kradzieży włamał się do domu 82-latki. W trakcie włamania skatował, a także zgwałcił przebywającą tam kobietę. Z mieszkania napastnika przepłoszył jeden z członków rodziny poszkodowanej. Policja po otrzymaniu informacji o napadzie, przystąpiła do poszukiwań.
Napastnik został szybko zatrzymany. Według nie potwierdzonych jeszcze informacji, do zatrzymania miało dojść na dworcu PKP, kiedy próbował on opuścić miasto. Nie potwierdzono też informacji, iż napastnik był sąsiadem pokrzywdzonej.
Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim.
Jak udało nam się dowiedzieć w Prokuraturze Okręgowej, która prowadzi śledztwo, napastnik został aresztowany na okres 3 miesięcy oraz przedstawiono mu zarzut z art. 197 Kodeksu Karnego tzn. zgwałcenia. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi czy mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Z uwagi na dobro śledztwa, a także dobro pokrzywdzonej i jej bliskich, prokuratura nie udzielać żadnych informacji w tej sprawie.
QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *