NOWY DWÓR MAZ. Śmierć na basenie. Zmarł 56-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego

2022-07-19 3:42:01

W poniedziałek (18 lipca) na krytej pływalni przy ul. Sportowej w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do śmierci 56-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna w pewnym momencie zaczął się topić. Pomimo akcji reanimacyjnej już na basenie oraz przetransportowaniu na Szpitalny Oddział Ratunkowy w nowodworskim szpitalu mężczyzny nie udało się uratować.
Jak poinformowała nasze redakcję Joanna Wielocha, rzecznik Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Maz. obecnie trwa śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Maz. Zabezpieczono monitoring, przesłuchano świadków. Ciało mężczyzny skierowano na sekcję.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    No to prokurator (tfu) będzie miał używanie ! Taka gratka ! 148 kk chyba nie da rady użyć przeciwko ratownikom ( a szkoda ) , ale np. art. 160 kk ? To nauczka że nie warto pracować jako ratownik i nadstawiać karku na nędzną pensyjkę… Że ktoś się utopił ? Że basen zamkną bo nie ma komu za frajer być na odstrzał ? To prawdziwego ratownika nie powinno wzruszać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *