Numizmaty – wyjątkowy pomysł na prezent. Sprawdź nasze opinie o okazach od Skarbnicy Narodowej

2020-04-22 8:25:02
Numizmaty to doskonały pomysł na prezent, nie tylko dla kolekcjonerów. Oryginalne monety to piękny upominek, który może stać się ozdobą każdego salonu. Sprawdzą się one na przykład w roli pamiątkowego podarku ślubnego czy urodzinowego.

 

Z okazji, bez okazji

Kolekcjonerskie monety najczęściej nawiązują do ważnych wydarzeń historycznych. Na stronie Skarbnicy Narodowej można znaleźć te odnoszące się do dziejów Polski i świata. Co pewien czas wypuszczane są także specjalne, limitowane serie. Przykładem jest jubileuszowy złoty medal z okazji setnych urodzin Jana Pawła II. Moneta ta sprawdzi się np. jako prezent ślubny. Wystarczy dołączyć do niej jeden z popularnych cytatów papieża odnoszących się do miłości, by małżonkowie otrzymali miłą i symboliczną pamiątkę.

Medal „Bitwa pod Grunwaldem” czy „Powstanie Warszawskie” to doskonały pomysł na prezent dla fanów historii. Każdy medal ma dokładnie opisaną specyfikację, co pozwala na dobranie najlepszego upominku. Do numizmatu dołączony jest specjalny certyfikat, potwierdzający autentyczność. Zamawiając przez stronę Skarbnicy Narodowej, nie trzeba nawet martwić się o kolekcjonerskie pudełko, ponieważ jest ono dołączone do zestawu.

Tylko sprawdzone miejsca

Zakup kolekcjonerskiej monety ma sens tylko wtedy, gdy korzysta się ze sprawdzonych miejsc. Wybierając przypadkowe serwisy, kuszące najczęściej bardzo niskimi cenami, można przypadkiem wydać pieniądze na nieoryginalne egzemplarze, które z pewnością nie będą nadawały się na prezent. Przed zamówieniem najbezpieczniej jest sprawdzić opinie o sprzedającym. Na stronie http://www.skarbnicanarodowa.pl/opinie znajduje się mnóstwo komentarzy odnośnie samej Skarbnicy Narodowej jak i jej numizmatów. Kupujący dzielą się swoimi wrażeniami, oceniają transakcję, a niektórzy nawet opisują jak zaczęła się ich przygoda z numizmatyką. Wszyscy potwierdzają, że polski dystrybutor to sprawdzone źródło okazów.

Kolekcjonerskie monety mogą sprawić obdarowywanej osobie wiele radości. Można wykorzystać je jako prezent główny, bądź dodatek do innego upominku. Być może ta jedna specjalna moneta zaszczepi w kimś pasję na wiele kolejnych lat.

Komentarze

1 komentarz

  1. Dorian odpowiedz

    Miejsc jest wiele, ale z doświadczenia wiem, że na http://numimarket.pl/ znajdują się oferty jedynie od największych sklepów numizmatycznych w Polsce, które są weryfikowane. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *