Facebook


PIŁKA RĘCZNA. Ręczni zaczynają

2017-08-29 12:00:54

Sobotnim meczem z Zagłębiem Lubin (patrz zaproszenie) piłkarze ręczni zaczynają sezon 2017/2018 PGNiG Superlidze. Sezon, po powszechnie znanych turbulencjach z licencją, trudny dla naszej, w dużym stopniu drużyny. Ekipa trenera Marcina Smolarczyka, mimo niezależnych od nich trudności, obiecuje w każdym meczu walkę i tego od zespołu KPR Legionowo oczekują kibice

W ostatnim przedsezonowym sparingu wygrali 30-17 (17-10) z ROKiS-em Radzymin. W tym sparingu w naszym zespole zadebiutował kolejny nowy w naszym zespole, 21-letni Oskar Niedziółka. To zawodnik występujący na prawym rozegraniu, o słusznych parametrach fizycznych (94 kg/ 195 cm). Pochodzi z Kartuz, ma za sobą m. in. występy w Wybrzeżu Gdańsk.
Pierwszy rywal legionowian o ligowe punkty, drużyna Zagłębia Lubin, nie będzie z pewnością przeciwnikiem łatwym. W teamie prowadzonym przez trenera Bartłomieja Jaszkę ( jeszcze nie tak dawno doskonałego rozgrywającego reprezentacji Polski) warto zwrócić uwagę na próbowanych już w biało-czerwonych barwach skrzydłowych: Jana Czuwarę i Arkadiusza Moryto, doświadczonego obrotowego – Michała Stankiewicza, solidnych rozgrywających: Mikołaja Szymyślika, Łukasza Kuźdzebę i Dawida Przysieka oraz bramkarza Patryka Małeckiego. Nie ulega wątpliwości, że nasi będą mieli z kim powalczyć.

(jb)
Fot: fotoMiD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *