PIŁKA RĘCZNA.Trzeci i pierwszy. Gra KPR Legionowo

2021-08-31 3:57:15

Do rozpoczęcia sezonu 2021/2022 w Lidze Centralnej coraz bliżej. Piłkarze ręczni KPR Legionowo czas treningów urozmaicają spotkaniami kontrolnymi, udziałami w przedsezonowych turniejach towarzyskich. W ubiegłym tygodniu podopiecznym trenerskiego duetu Marcin Smolarczyk – Michał Prątnicki udało się wziąć udział w dwóch takich imprezach


W Ciechanowie, w silnie obsadzonym „Jurand Cup” nasi szczypiorniści zajęli trzecie miejsce. W pierwszym swoim meczu nie sprostali superligowemu MMTS Kwidzyn, ulegając 18-22. W meczu o trzecią lokatę pokonali pierwszoligowego Juranda Ciechanów 29-28 (15-15)


Równie w ubiegłym tygodniu, w pewnym sensie „na raty” uczestniczyli w „Trzecim Turnieju Radzyminiaka”, organizowanym przez zaprzyjaźniony z naszą drużyną klub SPR ROKiS Radzymin. Turniej, przyznajemy od razu, nie tak silnie obsadzony jak ten ciechanowski, a udział w nim naszej drużyny był po części… legionowski. W środę, w legionowskiej Arenie, KPR pokonał 32-21 rezerwy Orlenu Wisły Płock i wynik ten dał awans do finału radzymińskiej. W niedzielę już w Radzyminie nasi szczypiorniści pokonali gospodarza imprezy, a ostateczna kolejność III Turnieju Radzyminiaka była następująca: 1. KPR Legionowo 2.SPR ROKiS Radzymin 3.Orlen Wisła II Płock 4. Padwa Zamość.
Start sezonu 2021/2022 w Lidze Centralnej zaplanowano na 18 września br.

(jb) fot. fb klubu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *