PLOTKI SAMORZĄDOWE Stara miłość nie rdzewieje?

2019-05-28 6:15:16

Prezydent Smogorzewski wspierał Annę Brzezińską w wyborach do europarlamentu. Czyżby nie był już tak atrakcyjny jak podczas zeszłorocznej konwencji przed wyborami samorządowymi i nie boi się już ukarania


Jak pisze Portal Niezależna.pl – „Smogorzewski – ten od seksistowskich żartów powraca. Tym razem skompromitowany Smogorzewski zdecydował się udzielić swego poparcia politycznej koleżance”. Do sieci trafiło też zdjęcie z plakatem wyborczym z dopiskiem: „Popieram kandydatkę. Roman Smogorzewski. Prezydent Miasta Legionowo”.
Przypomnijmy, to czego autorzy tego tekstu nie wiedzieli. Smogorzewski sprowadził Annę Brzezińską, której obecnie udziela poparcia, kilkanaście lat temu z Nasielska, gdzie również pracowała w OPS. Później mówiło się o ich bliskich współpracy. Są również osoby, które jak twierdzą, były świadkami przybycia małżonki prezydenta, znanej z dużego temperamentu, do siedziby OPS-u. Wizycie tej miały towarzyszyć gwałtowne wydarzenia. Prezydentowa miała szukać gabinetu dyrektor Brzezińskiej, pytając o nią wszystkich po drodze. Chciała się bowiem z nią rozmówić.
Znamienne było również zdarzenie podczas pamiętnej konwencji wyborczej Porozumienia Samorządowego we wrześniu 2018 r., przed wyborami samorządowymi, na której prezydent w niezbyt wyszukany sposób komplementował kandydatki na radne. Wszystkie kandydatki przedstawiał osobiście. Jednak jednej kandydatki nie przedstawił. Była to właśnie Brzezińska. Prezydent powiedział, że nie wie jak to zrobić i przekazał mikrofon koledze Tomaszowi Talarskiemu. Schodząc ze sceny dodał tylko, ty to zrób, bo ja jestem bardziej atrakcyjny do ukarania.

Paulina Nowicka

Komentarze

5 komentarzy

 1. Mart odpowiedz

  Na początku to nawet szkoda mi się zrobiło tych ludzi, ale potem przypomniałem sobie jakie paszkwile tworzyła Miejscowa na zlecenie Ratusza. Smogorzewski zbiera to co sam zasiał przez lata.

 2. urzędnik odpowiedz

  A co na to inne członkinie haremu? Tyle ich starań a on znowu lansuje tą Panią?

 3. Daro odpowiedz

  Anna Brzezińska, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie na swoim banerze wyborczym ma wypisane, jestem społecznikiem nie politykiem Czy naprawdę nie wyczuwacie ironii ??? Pracownik i to nie szeregowy jednostki organizacyjnej zależnej od Ratusza kandyduje z listy którą firmuje i udziela poparcia bezpośredni przełożony. Polityki tu nie ma, wcale, nic.

  1. ddd odpowiedz

   żadnej ironii nie wyczuwam..

   1. Daro odpowiedz

    Wcale się nie dziwię…….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *