PŁYWANIE. Delfinki z „życiówkami”

2016-06-06 3:06:33

W dniach 03-04 czerwca 2016 w Parku Wodnym „Warszawianka” na pływalni olimpijskiej odbyły się Mistrzostwa Warszawy roczników 2002 i młodszych. Te cykliczne zawody jak zwykle zgromadziły ogromną liczbę zawodników. Na starcie pojawiło się 770 zawodników i zawodniczek z 67 klubów z całego kraju i zagranicy.

Gościem specjalnym zawodów był wielokrotny Mistrz Polski i reprezentant kraju na Igrzyska Olimpijskie w Rio w stylu grzbietowym Radosław Kawęcki.
Nasz legionowski klub UKS „ Delfin” pod opieką trenera Piotra Cesarczyka reprezentowali zawodnicy: Emilia Piaseczna ,Aleksandra Skonieczna, Alicja Trzaska, Filip Zabagło, Marcin Zieliński, Franek Cierniak, Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul oraz poza konkurencją, żeby uaktualnić swoje czasy w rankingu przed letnimi Mistrzostwami Polski, Marta Chudorlińska i Igor Szulich.

Nasi pływacy znacznie poprawili swoje rekordy życiowe i mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Na podium zawodów stanęli zajmując miejsce III na dystansie 50m stylem klasycznym – Emilia Piaseczna (36.68) oraz Marcin Zieliński (37.31) na 50m stylem dowolnym.

(red.)

Fot. archiwum klubu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *