Facebook


POWIAT. Ścigany listem gończym

2016-02-06 12:30:58

Policjanci z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP poszukują 30-letniego Kajetana Poznańskiego. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo, do którego doszło 3 lutego w Warszawie w jednym z mieszkań przy ulicy Potockiej 60, gdzie odnaleziono zwłoki związanej młodej kobiety z odciętą głową.

Trwają poszukiwania 30-letniego Kajetana Poznańskiego., który może mieć związek z makabryczną zbrodnią na warszawskim Żoliborzu. Strażacy wezwani do pożaru znaleźli w mieszkaniu zwłoki młodej kobiety z odciętą głową. Morderca najprawdopodobniej znał ofiarę. Po podrzuceniu zwłok lub dokonaniu zbrodni miał wzniecić pożar, by zatrzeć ślady.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wydała list gończy za mężczyzną. Policjanci Komendy Stołecznej Policji, w której skład wchodzi także KPP w Legionowie, szukają 30-letniego Kajetana Poznańskiego, który może mieć związek z tą makabryczną zbrodnią. Mężczyzna ma około 180-185 cm wzrostu, ciemną karnację. Sylwetka szczupła. Może nosić okulary.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widziały widoczną na zdjęciach osobę od dnia 3 lutego 2016 r. do chwili obecnej o kontakt pod numerami telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112 lub z najbliższą jednostką Policji. Wszystkim osobom zapewniona jest anonimowość.

Źródło: KSP

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *