POWIAT. Zatrzymania w związku z przestępstwami narkotykowymi

2017-09-25 4:26:52

 

Policjanci z powiatu legionowskiego w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem przez nich środków odurzających.


Do pierwszego zatrzymania doszło w środkę (20.09) klika minut przed godziną 21:00 przy ulicy Kędzierskiego w Serocku. Jak podaje podkom. Emilia Kuligowska, uwagę policjantów zwrócił zaparkowany samochód, w którym siedział młody mężczyzną. 25-latek na widok zbliżających się policjantów odrzucił od siebie zawiniątko z zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany a wyrzucone przez niego narkotyki zostały zabezpieczone. W toku prowadzonych czynności wyszło na jaw, że znaleziony susz to marihuana. Mężczyzna przyznał sie do winy i dobrowolnie poddał karze.

Do drugiego zatrzymania doszło w niedziele tuż przed godziną 6:00 rano, przy ulicy Krasińskiego w Legionowie. Zatrzymany do kontroli 29-letni mężczyzna posiadał przy sobie prawie 2,5 grama marihuany.
Trzeci zatrzymany został ujęty kilka godzin później przez policjantów z Komendy Stołecznej Policji przy Alei Legionów. 23-letni mężczyzna został zatrzymany do kontoli drogowej kiedy poruszał się samochodem marki Opel. W trakcie przeszukania pojazdu przy jadącym samochodem pasażerze policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem. W toku prowadzonych czynności okazało się, że to mefedron. Wszyscy zatrzymani mężczyźni noc spędzili w areszcie. Teraz grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *