Damski samosąd

2014-08-27 2:00:06

Krwawiącą rana głowy i wezwaniem na miejsce karetki zakończyła się awantura pomiędzy dwoma kobietami a pijanym mężczyzną. Poszło o telefon, który miał zginać jednej z pań. Kobieta nie wezwała policji, za to pięściami zaczęła okładać słaniającego się na nogach 41-latka

 Wszystko działo się w biały dzień na legionowskim Rynku, około godziny 12.00 w poniedziałek 18 sierpnia. Z relacji świadków wynika, że oprawczyniami ledwo trzymającego się na nogach mężczyzny były dwie kobiety, które bynajmniej nie wykazały się damską delikatności. Biły mężczyznę pięściami po twarzy, popychały i wyklinały. Mężczyzna kilkakrotnie upadał na maskę zaparkowanego w pobliżu banku spółdzielczego samochodu.

– W  pewnym momencie z banku wyszedł mężczyzna ubrany w koszulę, pod krawatem i mocno popchnął tego pijanego mężczyznę. Wylądował na trawniku i długo nie wstawał – opowiada jeden ze świadków.

Po wszystkim elegancko ubrany pan miał wrócić do banku. Niedługo później na miejscu pojawili się policjanci i pogotowie ratunkowe. Okazało się, że 41-latek jest ranny w głowę i leży na asfalcie.

– O godz.12.10 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o leżącym, nietrzeźwym mężczyźnie – wyjaśnia asp. Emilia Kuligowska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna będąc nietrzeźwy przewrócił się i doznał urazu głowy. Po naszej relacji, policjanci poinformowali, iż pobity nie oskarżał nikogo i sam stwierdził, że się przewrócił.

AS, MaCh

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *