Rabuś złapany

2016-06-28 7:50:36

Policyjnym dozorem został objęty mężczyzna, którego zatrzymali policjanci legionowskiej komendy. 38-letni Michał T. podejrzany jest o zaatakowanie na ulicy 44-latka, a potem zabranie mu z kieszeni portfel. 38-latek usłyszał już zarzut za dokonanie rozboju. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w połowie maja br. w Legionowie. Mundurowi zostali wezwani w rejon ulicy Kazimierza Wielkiego gdzie został zaatakowany i okradziony mężczyzna. Z relacji poszkodowanego 44-latka wynikało, że idąc ulicą został popchnięty i przewrócony na ziemię przez mężczyznę, który parę minut wcześniej zaczepił go w sklepie. Napastnik zabrał mu z kieszeni spodni portfel, w którym było 400 złotych oraz dokumenty a następnie uciekł.

Sprawą zajęli się policjanci, którzy wspólnie z miejscową prokuraturą przeprowadzili szereg czynności. Funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą może mieć Michał T.

W ubiegłym tygodniu stróże prawa zatrzymali mężczyznę. Michał T. został już przesłuchany i usłyszał zarzut za rozbój. Dodatkowo w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Wyrok wyda sąd.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *