Randka w teatrze – jaki repertuar wybrać?

2018-06-19 4:16:08

Szukasz pomysłu na wyjątkową randkę? W takim przypadku pomyśl o zaproszeniu drugiej osoby do teatru! Jaki repertuar sprawdzi się wtedy najlepiej?

 

Na randki najczęściej wybieramy się do kina – to sprawdzony sposób na miło spędzony czas. Jednak mamy także alternatywne rozwiązania. Jednym z nich jest wizyta w teatrze. Problemem jest wtedy często dobór odpowiedniej sztuki, która będzie nadawała się na randkę. Najlepiej, aby była to sztuka dość lekka, śmieszna. W tej roli najlepiej sprawdzają się komedie.

Warto pośmiać się razem

Komedia jest kapitalnym wyborem na randkę – to o wiele lepszy wybór niż tragedie poruszające poważne tematy. Zabawne perypetie głównych bohaterów komedii są w stanie wzbudzić uśmiech u każdego widza. Dzięki temu wspólna wizyta w teatrze będzie jeszcze przyjemniejsza.

Komedie podejmują różne tematy, często dotyczące związków damsko-męskich, zawiłych powiązań rodzinnych, mogą poruszać też kwestie zawodowe, ale zawsze prezentują wydarzenia w sposób lekki, przyjemnym, wywołujący uśmiech na twarzy. Zatem niezależnie od tego, jaką komedię wybierzemy, istnieje duża szansa na to, że będzie ona właśnie tym strzałem w dziesiątkę na randkę

Na randkę do Teatru Komedia

Działający w Warszawie Teatr Komedia, który określany jest także mianem Teatru Gwiazd ze względu na plejadę znanych aktorów, jest doskonałym miejscem na spotkanie z drugą osobą. W repertuarze teatru możemy znaleźć pełną gamę spektakli komediowych, a także musicali, które doskonale nadają się nawet na pierwszą randkę z interesującą osobą.

Na scenie Teatru Komedia możemy zobaczyć jednych z najlepszych aktorów, którzy także grają w różnych produktach telewizyjnych oraz kinowych. Jerzy Bończak, Anna Dereszowska, Rafał Cieszyński, Katarzyna Zielińska, Grażyna Wolszczak, Robert Rozmus, Piotr Zelt, Weronika Książkiewicz czy Julia Kamińska to tylko niektórzy z aktorów grających w sztukach w warszawskim Teatrze Komedia.

Teatr Komedia prezentuje swój aktualny repertuar na swojej stronie internetowe – można tam bliżej zapoznać się z dostępnymi obecnie sztukami, a następnie dobrać taką, która będzie najlepszym wyborem na randkę. Rezerwacja biletów w teatrze możliwa jest również przez internet.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *