Rap & Drive na otwarcie parkingu

2016-08-01 3:22:45

Pisk opon, ryk silnika i na koniec rap. 31 sierpnia na nowo otwartym parkingu wielopoziomowym przy stacji PKP odbyła się impreza Rap & Drive.

Tuż po godzinie 15.00 symbolicznym machnięciem flagi prezydent Roman Smogorzewski rozpoczął pokaz driftu. Dwa samochody BMW przystosowane do jazdy tą techniką ruszyło na mini-tor przygotowany przez organizatorów przed parkingiem. Drift jest techniką jazdy podczas kontrolowanego poślizgu. Podczas imprezy można było przejechać się z kierowcą rajdowym z czego skorzystało wielu ludzi. Niestety w trakcie przejazdu jeden samochód uległ uszkodzeniu i w dalszej części zabawy można było obejrzeć już tylko drugie auto. W przerwie między pokazami driftu odbyły się pokazy trialu rowerowego przygotowane przez Team Kaczmarczyk. Jest to najbardziej widowiskowa konkurencja kolarska, polegająca na pokonaniu przeszkód jak najlepiej opanowując rower. Kolarze prezentujący się przed legionowską publicznością zaliczani są do czołówki światowego trialu.

Po godzinie 18.30 na ostatnim piętrze parkingu odbyła się część artystyczna. Najpierw wystąpił beatboxer z Wieliszewa Karol Dyttus. Karol jest mistrzem polski w beatbox z 2015 roku. Pokaz młodego mieszkańca powiatu legionowskiego przypadł wszystkim do gustu. Na koniec odbył się koncert znanego rapera Zeusa czyli Kamila Rutkowskiego. Artysta dał z siebie wszystko pobudzając publiczność do wspólnej zabawy. Raper z Łodzi wykonał swoje najpopularniejsze kawałki, takie jak ” Będziemy dziećmi” ” Siewca” czy “Hipotermia”. Kamil jest osobą niezwykle otwartą dla swoich fanów, dlatego też po koncercie wyszedł do nich i nikogo nie pominął rozdając autografy lub robiąc sobie z nimi zdjęcia.

Konrad Ruciński

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *