Facebook
RAPORT. Odbierają i zwracają prawa jazdy

2015-11-23 2:37:18

W ciągu ostatniego tygodnia (od 16 do 22 listopada) policjanci działający na terenie naszego powiatu odebrali piratom drogowym 12 praw jazdy. Tymczasem do Starostwa wpłynęło 6, a 13 dokumentów zwrócono.

Tym razem rekordzista przekroczył dozwoloną prędkość o 70 km/h w środę 18 listopada w miejscowości Dębe na ulicy Zegrzyńskiej (gmina Serock). Łącznie od 18 maja br., kiedy to wprowadzono zaostrzone przepisy nakazujące odbieranie praw jazdy na okres 3-miesięcy za przekroczenie prędkości o co najmniej 50 km/h, policjanci z naszego powiatu odebrali już 317 uprawnienia do kierowania pojazdami. Tymczasem w ostatnim tygodniu do naszego Starostwa wpłynęło 6 praw jazdy odebranych przez policję mieszkańcom naszego powiatu. Jak informują urzędnicy, w tym samym czasie starosta legionowski zwrócił kierowcom 13 dokumentów. Łącznie w starostwie leży jeszcze 107 dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami.

DB

Komentarze

1 komentarz

  1. Mieszkaniec odpowiedz

    Potwierdza się nieudolność naszej legionowskiej policji. Tak mało zabranych? Zapraszam na Kwiatowa na odcinku pomiędzy Wiejską a Zakopiańską a swoje statystyki podwoicie/potroicie. Nigdy nie było tu chyba policji wiec chyba udajecie Panowie że pracujecie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *